22 Ocak 2008

İnşallah Faydalı Olur.

Bloglarla tanışmadan önceki durumu çok iyi bilen birisi olarak, bloglarımızın Türk arıcılığı için kattığı değerleri burada anlatmaya gerek yok.
Hızlı bir çoğalma süreci gösteren bloglarla paylaşımların arttığı göz ardı edilemez bir gerçek.
Ancak zaman zaman bu blogların kullanımında veya kullanım amacında sıkıntıya düşen arkadaşlarımızın olması çok doğal ki aynı sorunları zamanında bizlerde yaşadık.
Bunun için aynaya bakmak yeterli olur herhalde.
Çok hızlı tükettiğimiz konusuna daha önce değinmiştik ve bu hızlı tüketim sonucunda da araştırmadan hazır bilgiye sahip olma alışkanlığımızda artarak yükselen bir trend gösteriyor.
Bir nebze faydası olabilir düşüncesiyle;
Gündeme taşınan, toplum faydasına olacak ve bildiğimiz konuları paylaşmaktan ve bu paylaşımlar için vakit ayırmaktan hiç bir zaman çekinmedik ve fırsat buldukça paylaşmaya devam edeceğiz.
Jan-Jan'lı blogum olsun diyen arı dostları için.

8 yorum:

benli zeytincilik dedi ki...

emeksiz elde edilenin değeri ne zaman olduki?
Bedavacılığa alışan hep ister.
Vermedinmide,en kötü sen olursun.

Zafer ANLAYIŞLI dedi ki...

Sayın Halil kardeşim bende bolğuma sizinki gibi resim koylayı düşünüyordum ve bu konuda sizden yardımlarınızı isteyecektim ama bir çok konuda olduğu gibi bu ihtiyacımızada cevap verdiniz çok teşekkür ederim.deneyeceğim eğer başaramazsam biliyorumki sizler varsınız sağolun.İyiki varsınız.j

Ballı Baba dedi ki...

Halil kardeşim, gönlüne sağlık. BİLGİ PAYLAŞILDIKCA ÇOĞALIR... Emeği geçen ve emeğe saygılı olan herkese selam ve saygılarımı sunarım.

MUHTEŞEM TURUNÇ dedi ki...

yaşım 49 ama bir gün bilgisayar proğramcılığı kursuna gitsem:))) ve dahi bitirsem :))) hatta iyi bir proğramcı olsam:))) sen hep ustam olarak kalırsın. Sitemi sayende janjanladığımı unutmam. Enver örenin körükçüsü nasıl usta arıcı olmadıysa onun yanında da hiç bir zaman olmayacaksa bende öyle....

ARICILIK VE TARIM dedi ki...

halil bey birde online ve sayaç nasıl takılır onu yazın.bu çok iyi oldu.size teşekür ederim.hizmetlerinizin devamını bekliyoruz.

adige2206 dedi ki...

Halil Bey
Ben bloğumu güncellerken herseferinde bilgisayarı açıp şifremi girip 2 satte resimlerin yüklenmesini beklemek zorunda kalıyorum.
Resimleri fotoğraf makinasından direk olarak bloğa atma imkanım yokmu?

TUNCAY ERDEM dedi ki...

Halil abi tesekkurler de ben bugun yarim gun ugrastim yapamadimm.kafayida yedimm..biyerde hata yapiyom ana nerdee.naptiysam olmadii... en iyisi sifreyi vereyimde sen yapp:)))

TUNCAY ERDEM dedi ki...

tamam simdi yaptim ama su konuya dikkat etmek gerek. url adresini girdikten sonra, parantezden sonra 2 bosluk ve sadece repeat yazmali. bende repeat-2; yaziyordu -2 kaldirinca oldu. Bu konuya dikkat etmek gerekir. Hatayi buluncaya kadar gobeyim catladi. yapamayan arkadaslar bu yuzden yapamiyabilir..